Tornádo 2023 - závěrečná zpráva + fotogalerie

19. březen 2023, 6:00 hod. – právě se otevírají dveře Auly na VŠB a již zanedlouho přijíždějí první účastníci 11. ročníku Tornáda.

Od brzkých ranních hodin jsou slyšet hlasy trenérů, jak říkají „pět, šest, sedm, osm…“ – je potřeba doladit poslední detaily jinak precizně natrénovaných sestav.

V letošním roce jsme přivítali 24 klubů, z toho 11 klubů jsme přivítali na Tornádu poprvé a snad ne naposledy.

11. ročník byl plný krásných vystoupení. Návštěvníci mohli shlédnout 171 vystoupení, ve kterých se vystřídalo 300 soutěžících a na nichž se podílelo více než 60 trenérů, 14 trenérů jsme také mohli zahlédnout v soutěžních formacích.

A kdo letos zasedl v porotě? Oslovili jsme porotu z různých mažoretkových asociací a také jednu členku poroty, která byla z tanečního odvětví. Celou soutěž hodnotili Zuzana Crhová, Libor Dušek, Jana Kuchařová, Hana Peškarová a Jana Petříková.

Rozdali jsme 140 zlatých, 130 stříbrných a 84 bronzových medailí. Výsledkovou listinu můžete nalézt na webových stránkách soutěže.

Děkujeme vám všem, že jste se zúčastnili dalšího ročníku mažoretkové soutěže, jsme rádi, že k nám stále rádi jezdíte. Milí soutěžící, obdivujeme vaši píli a schopnost neztrácet nervy ani ve chvíli, kdy se třeba něco nedaří. Vážené trenérky a trenéři, děkujeme, že vedete soutěžící ke sportu a naplňujete jejich volný čas. Rodičové, děkujeme, že své děti podporujete v tom, co je baví.

Děkujeme všem organizátorům, kteří pomohli na soutěži k hladkému průběhu, porotě, bez které by se soutěž neobešla a také partnerům, kteří nám akci pomohli finančně a materiálně zajistit – Městský obvod Ostrava – Jih, statutární město Ostrava, Moravskoslezský kraj, VŠB TUO, Foto tady a teď, Špica dárky a občerstvení MALEDA.

Děkujeme všem a příští rok se na všechny těšíme.

Tornádo 2023 - fotogalerie

HTML galerie Zonerama
HTML galerie Tornádo 2023

Patička pod spodním menu