Tornádo 2024 - závěrečná zpráva + fotogalerie

Je za námi již 12. ročník soutěže Tornádo. A jak to celé probíhalo? Pojďte si s námi tento den připomenout.

Hned od rána k nám přijíždějí kluby z blízka i daleka, někteří museli vyjet opravdu velmi brzy, aby nám předvedli svá vystoupení.

I letos jsme mohli na soutěži přivítat jak stálé kluby, které k nám jezdí téměř 10 let, tak také nové kluby, kterých každý rok přibývá a my jsme za ně velmi rádi.

Diváci, porota a také ostatní mažoretky mohli shlédnout krásných 173 vystoupení, ve kterých se nám představilo 340 mažoretek. Na pódiu jsme mohli také vidět vystoupení 14 trenérů.

Také letošní porota byla skvělá. Celou soutěž hodnotili dle svého nejlepšího vědomí a svědomí Libor Dušek, Jana Halatová, Karolína Nyníčková, Zuzana Sýkorová a Marcela Synková. Děkujeme!

Rozdali jsme 160 zlatých, 130 stříbrných a 120 bronzových medailí. Navíc ke zlatým medailím obdrželi všichni poukaz do Laser Areny Ostravy a sólistky, dua a tria také krásný zápisník od Twirlveronique shop a formace dárkové poukazy. Výsledky celé soutěže jsou k dispozici na webových stránkách soutěže.

Pouze 4 kluby odjely bez medaile, neodjely ale s prázdnou – vystupující dostali nejen účastnický list a button na památku, ale také drobnosti při akreditace a hlavně, spoustu zážitků, vzpomínek a zkušeností.

Děkujeme všem, kteří se podílejí na této soutěži – jsou to především rodičové, trenéři a děti, ale také organizátoři soutěže. Každý jeden z vás byl nepostradatelnou součástí celé soutěže.

Důležitou součástí však také byli partneři, kteří nám pomohli finančně a materiálně celou soutěž zajistit – Městský obvod Ostrava-Jih, statutární město Ostrava, Moravskoslezský kraj, VŠB-TUO, Foto tady a teď, Špica dárky, Laser aréna Ostrava, Twirlveronique shop a také občerstvení MALEDA.

Děkujeme a těšíme se na dalším ročníku této krásné soutěže.

Tornádo 2024 - fotogalerie

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1

Patička pod spodním menu