Tornádo 2021 - závěrečná zpráva + fotogalerie

V neděli 21. listopadu 2021 proběhl netradiční podzimní ročník soutěže mažoretek Tornádo Ostrava. A byl to opravdu mimořádný ročník. Přečtěte si i vy pár řádků o tom, jak to celé proběhlo…

Epidemiologická situace nám nedovolila uspořádat soutěž v běžném březnovém termínu. My se však rozhodli, že chceme dát všem příležitost ukázat, co v nich je, a proto se soutěž konala v listopadu. I přes menší účast klubů jsme přivítali nové kluby. Opět jsme měli možnost shlédnout skvělá vystoupení v reprezentativních prostorech Auly Vysoké školy báňské.

Každé vystoupení bylo jedinečné a téměř všichni si odnesli cenné kovy.

Jelikož se jednalo o soutěž v listopadu, a kroužky se začínají naplno rozbíhat až v 2. polovině září nebo začátkem října, nezúčastnily se soutěže nejmenší mažoretky. Nicméně se na tyto holčičky těšíme již na dalším ročníku soutěže, až nám předvedou svá krásná vystoupení. Vždyť to pro ně bude třeba první soutěžní zkušenost! Na pódiu se nám postupně představily kluby se svými formacemi, dále pak kluby vyslaly své sólisty s jednou hůlkou a také se 2 hůlkami. Nakonec se představily miniformace, které celou soutěž zakončily.

Milé trenérky, děkujeme vám, jakou péči dáváte soutěžícím a jak je umíte připravit na soutěže. Rodičové, také Vám patří velký dík za to, jak děti podporujete ve sportu a dopřáváte jim to, co je baví a naplňuje. Děkujeme všem organizátorům, kteří pomohli na soutěži k hladkému průběhu, porotě, bez které by se soutěž neobešla a také partnerům, kteří nám akci pomohli finančně a materiálně zajistit – Městský obvod Ostrava – Jih, statutární město Ostrava, VŠB TUO, Špica dárky, Pekaři a spol. a občerstvení MALEDA.

 

Děkujeme všem a příští rok se na všechny těšíme na jubilejním 10. ročníku.

 

Výsledková listina ke stažení zde.

Tornádo 2021 - fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Patička pod spodním menu