Přihlášení

Tornádo 2021 je ODLOŽENO! Informace k přihlašování budou aktualizovány při spuštění přihlašování do Tornáda 2021.

 

 

V letošním ročníku soutěže Tornádo je přihlašování uskutečňováno prostřednictvím přihlášky v dokumentu formátu .xlsx – excel. Přihláška je ke stažení v záložce: "ke stažení".

Přihláška je vytvořena pro Microsoft Excel 2007 a novější, pokud potřebujete přihlášku vyplňovat ve starší verzi, prosím kontaktujte nás a připravíme Vám verzi pro Váš excel.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: přihlášku vyplňujte pouze v programu Microsoft Office Excel! Nikoliv v programech LibreOffice, OpenOffice apod. Tyto programy neumějí pokročilé funkce Excelu a přihláška nebude fungovat správně. Děkujeme

Informace k přihlašování

  • Jeden dokument je určen pro přihlášení maximálně 20 formací, pokud jich chcete přihlásit více, vyplňte více dokumentů.
  • Před vyplňováním přihlášky se seznamte s propozicemi soutěže (ke stažení v záložce "ke stažení"), ve kterých naleznete podmínky pro jednotlivé kategorie (minimální a maximální počet soutěžících, minimální a maximální čas vystoupení apod.).
  • Přihlášky zasílejte na e-mail tornado@radamok.cz. Uzávěrka přihlašování je 13. 9. 2020. Pro doručení přihlášky můžete využít zabezpečenou cestu předání přihlášky - přihlášku odešlete e-mailem v zaheslovaném RAR archivu a heslo k RAR archivu nám zašlete na kontaktní telefon.
  • Odesláním přihlášky souhlasíte s propozicemi soutěže.

Postup

  • Na listu: „Základní informace o klubu“ vyplňte všechny informace o vašem klubu, jinak nebude možné pokračovat ve vyplňování přihlášky.
  • Na listu: „Přehled přihlášek“ nevyplňujte nic, slouží pro Vás pouze jako přehled správně vyplněných přihlášek.
  • Na listu: „Udělení souhlasů“ vyplňte dle skutečnosti.
  • Na listech: „Přihláška č. 1 až 20“ vyplňte jednotlivé přihlášky na základě zadaného počtu formací z listu: „Základní informace o klubu“.
  • Pokud něco nebude vyplněno správně, přihláška Vám sama napíše, co je potřeba doplnit.
  • Přihlášku jsme se pokusili udělat co nejjednodušší pro správné vyplnění, v případě problémů či dotazů nám prosím napište či volejte.

FAQ – časté dotazy k přihlašování

Nevím si rady (nejde mi něco vyplnit)!?

Jako první list v přihlášce je Nápověda, ve které je zobrazeno, co do jakého pole vyplňovat.

Je přijetí přihlášky potvrzováno?

Ano. Po zkontrolování zaslaných přihlášek Vám pošleme e-mail s potvrzením.

Jakou soutěžní a věkovou kategorii vyplnit do přihlášky?

Kategorie vybírejte z rozevíracího seznamu dle Propozic Tornádo 2020.

Jaký čas vyplnit do kolonky "délka skladby"?

Délka skladby je kontrolována na základě vyplněné soutěžní kategorie, vyplňujte příslušný čas, který je v souladu s Propozicemi Tornádo 2020. Do času se nezapočítává délka nástupu a odchodu.

Jaký počet vyplnit do kolonky "počet soutěžících"?

Počet soutěžících je kontrolován na základě vyplněné soutěžní kategorie, vyplňujte příslušný počet, který je v souladu s Propozicemi Tornádo 2020.

Patička pod spodním menu